Zavolajte nám
Zavoláme Vám späť

Zavoláme Vám späť

Naše služby

Čo robíme

Realitná činnosť

Profesionálne zastupujeme klienta a sprevádzameho celým procesom realizácie obchodného prípadu s nehnuteľnosťami. Sprostredkujeme predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností (bytov, domov, pozemkov, nebytových, kancelárskych, skladových či obchodných priestorov a objektov).

Naša realitná kancelária sa sústreďuje na reality v Bratislave a jej blízkom okolí.

Mám záujem

Virtuálna realita

Pozrite sa na priestory nehnuteľnosti prostredníctvom 3D virtuálnej prehliadky takmer ako naživo. Obhliadky domov a bytov naberú úplne nový rozmer a slobodu prechádzať sa nehnuteľnosťou.

Vďaka moderným a fascinujúcim VR prehliadkam prinášame našim klientom komplexný pocit fyzickej prítomnosti, zvyšujeme komfort obhliadok a hlavne šetríme čas.

Mám záujem

Profesionálne fotenie

Prezentácia nehnuteľnosti prostredníctvom profesionálnych fotografii je silným predajným nástrojom, ktorý využívame v maximálne možnej miere. Vyhnite sa chybám pri inzerovaní nehnuteľností, akými sú tmavé, nekoncepčné a neupravené fotografie neuprataných miestností.

Využite naše služby profesionálneho fotenia nehnuteľností a my vám dodáme kvalitné, informatívne snímky, ktoré zvýraznia pozitíva vašej nehnuteľnosti.

Mám záujem

Homestaging

Prvý dojem využívame vo svoj prospech a vašu nehnuteľnosti upravíme tak, aby zaujalo najširšie spektrum ľudí. Potenciálny kupujúci si svoj nový domov vyberajú najčastejšie na základe emócii a svojich predstáv o bývaní v predávanej nehnuteľnosti.

Pracujeme s tými prvkami v interiéri, ktoré najsilnejšie ovplyvňujú výsledný dojem. S našou službou homestagingu vytvoríme atraktívny interiér, ktorý zaujme množstvo kupujúcich a tým sa predaj vašej nehnuteľnosti niekoľkonásobne urýchli.

Mám záujem

Interiérový design

Tvoríme krásne a funkčné návrhy interiérov, vystihujúce povahu a predstavy majiteľov.

Potrebujete Interiérové návrhy, projektové dokumentácie alebo kompletné realizácie na kľúč? Využite profesionálne služby našich interiérových dizajnérov, ktorí naplnia vaše predstavy do detailov.

Mám záujem

Architektonické služby

Plníme sny o modernom, funkčnom a pohodlnom bývaní. Dodávame originálne projekty rodinných domov, bytov či nebytových priestorov.

Obrátiť sa môžete na nás aj v otázkach praktických a moderných rekonštrukcií. Starosti s vybavením potrebných povolení, nechajte na nás. Jediné čo budeme potrebovať je vaša predstava, ktorú premeníme na skutočnosť.

Mám záujem

Finančný servis

Ponúkame vám komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, prevodov, ohodnotenia nehnuteľností či komplexného finančného poradenstva a poistenia.

Našim klientom sa postaráme o finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom spojeným s financovaním nehnuteľností.

Mám záujem

Právny servis

Zabezpečíme vám komplexné právne služby v oblasti nehnuteľností, čo zahŕňa prípravu dokumentov, zmlúv, právne poradenstvo alebo zastupovanie v konaní pred príslušným katastrálnym odborom, tak aby bolo všetko právne v poriadku a vy by ste mali čo najmenej starostí.

Mám záujem