Your search results

Naše služby

Cenový 
odhad

Netušíte aká je reálna peňažná hodnota vašej nehnuteľnosti? Nechcete váš dom alebo byt predať pod cenou alebo ju „prestreliť“ tak, že bude pre klientov nezaujímavá?

Naši profesionálni odhadcovia určia adekvátnu trhovú cenu vašej nehnuteľnosti podľa všetkých relevantných kritérií.

Home
Staging

Prvý dojem využívame vo svoj prospech a vašu nehnuteľnosti upravíme tak, aby zaujala čo najširšie spektrum ľudí. Potenciálni kupujúci si svoj nový domov vyberajú najčastejšie na základe emócii a svojich predstáv o bývaní v predávanej nehnuteľnosti.

Pracujeme s tými prvkami v interiéri, ktoré najsilnejšie ovplyvňujú výsledný dojem. S našou službou homestagingu vytvoríme atraktívny interiér, ktorý zaujme množstvo kupujúcich a tým sa predaj vašej nehnuteľnosti niekoľkonásobne urýchli.

Profesionálne 
Fotenie

Prezentácia nehnuteľnosti prostredníctvom profesionálnych fotografii je silným predajným nástrojom, ktorý využívame v maximálne možnej miere. Vyhnite sa chybám pri inzerovaní nehnuteľností, akými sú tmavé, nekoncepčné a neupravené fotografie neuprataných miestností.

Využite naše služby profesionálneho fotenia nehnuteľností a my vám dodáme kvalitné, informatívne snímky, ktoré zvýraznia pozitíva vašej nehnuteľnosti.

VirtuÁlna 
Prezentácia

Vyhnite sa dlhým obhliadkam a využite tento čas pre seba a svoju rodinu. Naša profesionálna virtuálna prehliadka vašej nehnuteľnosti vám to umožní. Klienti si prezrú vašu nehnuteľnosť z pohodlia domova v sprievode profesionálneho realitného makléra.  Vo vašej nehnuteľnosti  privítate už na 90% rozhodnutých klientov.

OBHLIADKY 
NEHNUTEĽNOSTÍ

Už viac nemusíte strácať čas nekonečnými prehliadkami. Nechajte to na nás a my vašu nehnuteľnosť predstavíme potenciálnym záujemcom v tom najlepšom svetle. Naši skúsení makléri sa postarajú o to, aby sa obyčajná obhliadka nehnuteľnosti stala príjemným zážitkom.

MARKETING
NEHNUTEĽNOSTÍ

O vašu nehnuteľnosť sa v našej réžii postará tím odborníkov z reklamnej agentúry. Ich odborný prístup zvýši preferencie pri predaji alebo prenájme vašej nehnuteľnosti.

PRÁVNE 
PORADENSTVO

Zabezpečíme vám komplexné právne služby v oblasti nehnuteľností, čo zahŕňa prípravu dokumentov, zmlúv, právne poradenstvo alebo zastupovanie v konaní pred príslušným katastrálnym odborom, tak aby prebehol celý proces predaja, kúpy alebo prenájmu bez právnej vady a bez vašich starostí.

FINANČNÝ
SERVIS

Ponúkame vám komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, prevodov, ohodnotenia nehnuteľností či komplexného finančného poradenstva a poistenia.

Našim klientom sa postaráme o finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom spojeným s financovaním nehnuteľností.

Ponuka pre 
Developerov

Prečo zveriť predaj projektu práve nám? Máme:

  • skúsenosti s predajom vlastných developerských projektov,
  • tím skúsených realitných maklérov s praxou,
  • prehľad o vývoji realitného trhu,
  • interného advokáta,
  • interného hypotekárneho špecialistu,
  • mediálnu agentúru,
  • marketingovú agentúru,
  • chuť podeliť sa s vami o úspešný predaj.

RENT
Management

S lokalitkou získate permanentný prenájom vašej nehnuteľnosti. Postaráme sa o všetko, čo súvisí s úspešným prenájmom.

Venujte sa svojmu životu, rodine a záľubám.

Zabezpečenie prostriedkov na to prenechajte na nás.

Oddĺženie 
Nehnuteľností

Dlhy? Nedoplatky? Meškáte so splátkami hypotéky? Záložné práva? Exekučné tituly?

Riešte to včas. Náš tím špecialistov vám s tým pomôže. Náš advokát, realitný maklér a hypotekárny špecialista je tu pre vás.

Realizujeme oddĺženie nehnuteľnosti alebo priame odkúpenie za trhovú cenu, vrátane právnej a realitnej asistencie pri kúpe novej nehnuteľnosti.

Odkladaním vyriešenia dlhov získate jedine rastúce úroky z omeškania.

Ak využijete naše služby, zbavíte sa dlhov a zachránite svoju nehnuteľnosť pred dražbou.

Máte záujem o niektorú z vyššie uvedených služieb? Nechajte nám na seba kontakt a my sa Vám čoskoro ozveme.


Compare Listings